Novi Sad - Grbavica

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji od hodnika, lepe dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na odli

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,841 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019330
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2841.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji od hodnika, lepe dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, stan je bez većih ulaganja, prodaje se sa većim delom nameštaja . Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Banatić

170,000 €

Prodaja dvosobnog stana u Pariskim komunama ID#10293…

  • Soba: 2.0
  • 3,036 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

158,260 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216…

  • Soba: 2.5
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2