Novi Sad - Telep

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,424 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

198,790 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22449
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 198,790 €
  • Cena po m2 : 2424.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: vp/2

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, hodnik, kupatilo i toalet. Grejanje je etažno na gas sa posebnim kotlom a u kunjinji, kupatilu i toaletu je podno grejanje. Stanu pripada garažno mesto i ostava. Kapija na daljinsko upravljanje -video-nadzor. U blizini su prodavnice, vrtić, stajalište gradskog prevoza, šetalište uz Dunav. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57 - 22449.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297…

  • Soba: 5.0
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Somborski bulevar

200,850 €

Odličan četvorosoban stan na Bulevara Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja necerovatan porodičan stan, površine 94m2 na prvom …

  • Soba: 4.0
  • 2,137 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

205,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,449 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Cara Dušana

195,700 €

Novi Sad,Cara Dušana.Prodaja dvorišno orjentisanog trosobnog,uknjiženog stana u ulici Aranj Janoša (Adamovićevo nas…

  • Soba: 3.0
  • 2,249 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

192,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 79 m2