Novi Sad - Telep

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i sprem

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

190,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000478
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 190,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i spreman za svog prvog vlasnika.

Odličan raspored prostorija pruža maksimalnu funkcionalnost i komfor, dok prostrana terasa sa prelepim pogledom daje poseban pečat ovoj nekretnini – savršeno mesto za uživanje, jutarnju kafu ili opuštanje na kraju dana.

Kvalitetna gradnja, savremeni materijali i moderan enterijer čine ovaj stan idealnim izborom za porodični život, ali i kao sigurnu investiciju. Bez dodatnih ulaganja – samo unesete lične stvari i uselite se.

GARAŽNO MESTO moguće kupiti za 15000eura
Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

LAV 2020 NEKRETNINE 
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

190,550 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,382 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN.PRODAJE SE POLUNAMEŠTEN ILI KOMPLETNO NAMEŠTEN UZ DOGOVOR. PARKING MESTO U DVORIŠTU…

  • Soba: 2.5
  • 3,245 €/m2
  • 60 m2

Cara Dušana 64m² – kompletno re

187,870 €

Cara Dušana 64m² – kompletno renoviran, svetao dvosoban stan sa prelepim dnevnim boravkom…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,500 €

Komforan namešten dvosoban stan 63 m² na prvom spratu – Novo naselje, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,944 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2