-

Porodičan stan 82m² – dve terase, pogled na Frušku goru, Telep (novogradnja)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,890 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

237,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4153
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 237,000 €
  • Cena po m2 : 2890.24 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se komforan, svetao i funkcionalan porodičan stan površine 82m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Telep, Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je dvoiposobne strukture sa odlično organizovanim rasporedom koji jasno razdvaja dnevni i spavaći deo, pružajući maksimalnu udobnost za porodičan život. Prostrana dnevna soba obiluje prirodnom svetlošću i izlazi na terasu sa otvorenim pogledom ka Fruška gora, što prostoru daje poseban osećaj mira i prijatnosti. Velika prednost stana su dve terase koje dodatno proširuju životni prostor i pružaju idealno mesto za odmor i uživanje. Prostor je maksimalno iskorišćen, funkcionalan i prilagođen savremenom načinu života. Stan se nalazi na 4. spratu u novijoj, urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Opremljen je gradskim grejanjem, klimom, kao i priključcima za internet i kablovsku televiziju. Lokacija nudi savršen balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada, uz blizinu svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komfor, kvalitet i sigurnu investiciju na atraktivnoj lokaciji. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Cara Dušana

236,900 €

Luksuzan trosoban stan na prodaju – Novi Sad, ulica Cara Dušana | Mir, kvalitet, SMART sistem U ponudi je fenomenalan trosoban stan, smešten u mir…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

231,570 €

Grbavica -kolo Srpskih sestara-Extra duplex sa Garažom…

  • Soba: 3.5
  • 2,790 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Avijacija

233,600 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,539 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Detelinara

230,000 €

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051…

  • Soba: 3.0
  • 3,538 €/m2
  • 65 m2