Novi Sad - Detelinara

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030984
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2439.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

192,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Veternk

195,770 €

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,919 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Veternk

200,120 €

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,924 €/m2
  • 104 m2