Novi Sad - Detelinara

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,178 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003912
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 3177.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Stan je idealan za život. Sastoji se od prostrane i svetle dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, komforne spavaće sobe, kupatila, kao i terase koja pruža dodatni prostor za uživanje. Nekretnina je opremljena nameštajem i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Zahvaljujući dobroj orijentaciji i velikim prozorima, stan je izuzetno svetao tokom celog dana, što doprinosi prijatnoj atmosferi za boravak. Lokacija na Novoj Detelinari nudi sve neophodne sadržaje u neposrednoj blizini – markete, škole, vrtiće, kao i odličnu povezanost sa ostatkom grada. U cenu je uračunata posrednička nadoknada u iznosu 3% KONTAKT: 0631226340 Viber:0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

152,645 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,318 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2