Novi Sad - Novo Naselje

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,566 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4130
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,400 €
  • Cena po m2 : 2566.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/11

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na odličnoj lokaciji na Novom Naselju, u ulici Braće Dronjak. U neposrednoj blizini nalaze se park, vrtić, škola i autobuske linije, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na 7. spratu od ukupno 11 spratova u kvalitetnoj i održavanoj zgradi sa dva lifta (putnički i teretni). Dvostrano je orijentisan, što omogućava dosta prirodnog svetla, dobru ventilaciju i lep, otvoren pogled. Raspored je veoma funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila, terase i francuskog balkona. Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan dolazi i pripadajući tavanski prostor. U okolini ima dosta slobodnog parkinga. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i moguće ga je kupiti putem stambenog kredita. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,556 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

159,000 €

Moderan trosoban stan na Telepu…

  • Soba: 3.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2