Srbobran - Srbobran

Srbobran, Lepa kuća u zelenilu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 482 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

38,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3589
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 38,100 €
  • Cena po m2 : 482.28 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 659 m2

Prodaje se odlična kuća starije gradnje sa velikim dvorištem punim zelenila. Kuća ima tri sobe, kupatilo, kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom, predsoblje, dva ulaza u kuću. Iza stambenog dela se nalazi i pomoćna prostorija. Kuća ima grejanje na gasne peći, većini prostorija je postavljen laminat.Dvorište je lepo uređeno i održavano, sa puno drveća i zelenila. Idealna za stanovanje ili vikendicu.Vredi pogledati, retko u ponudi. Više fotografija na našem sajtu. Tel. 065/424 55 77.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

47,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća na lepom mestu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 566 €/m2
  • 83 m2

Srbobran Srbobran

38,000 €

Srbobran, Turija, Useljiva kuća u centru…

  • Soba: 2.0
  • 481 €/m2
  • 79 m2

Srbobran Srbobran

39,900 €

Srbobran, Manja kuća sa većim placem…

  • Soba: 3.0
  • 587 €/m2
  • 68 m2

Titel Titel

47,500 €

Mošrorin, odmah useljiva kuća…

  • Soba: 4.0
  • 413 €/m2
  • 115 m2

Bečej Bačko Gradište

33,900 €

Bačko Gradište, Biserno ostrvo, Lepa vikendica okružena zelenilom, sa izlazom na dve ulice…

  • Soba: 2.0
  • 605 €/m2
  • 56 m2

Srbobran Srbobran

35,000 €

Srbobran, Turija, Zidana kuća sa velikim dvorištem u mirnom delu Turije…

  • Soba: 3.0
  • 407 €/m2
  • 86 m2