Novi Sad - Adice

Komforan četvorosoban stan, 74m2!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

160,060 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003958
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 160,060 €
  • Cena po m2 : 2162.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Na prodaju svetao, lepo organizovan i komforan četvorosoban stan. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet.. Dve terase daju dodatnu dimenziju prostoru – zastakljena sa mogućnošću proširenja dnevnog boravka i otvorena za uživanje na otvorenom. Ono što je važno – stan se prodaje sa kvalitetnom kuhinjom i ugradnim elementima. Podno grejanje na toplotne pumpe čini boravak prijatnim uz niže troškove. Okruženje je mirno i uređeno, sa dečijem igralištem i velikim parking prostorom. U neposrednoj blizini je Osnovna škola, vrtić, Dom zdravlja, autobusko stajalište, market i sve što Vam je potrebno za svakodnevni život. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko gledanja stana pozovite 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Liman 3

168,800 €

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv…

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Liman 4

162,000 €

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903…

  • Soba: 2.0
  • 2,945 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,665 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

153,880 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,404 €/m2
  • 64 m2