Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba sa kuhinjom i terasom, iz hodnika odvojene dve spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje kuhinja i pla

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,959 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019326
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 2959.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/6

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba sa kuhinjom i terasom, iz hodnika odvojene dve spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje kuhinja i plakari u sobama. Nalazi se na odličnoj lokaciji, novija zgrada, u stanu nema većih ulaganja. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 3.5
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2