Novi Sad - Novo Naselje

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028471
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 114 m2 sa Velikom Terasom 181 m2-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Cara Dušana

249,000 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,008 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

266,800 €

Novi Sad,Telep,četvorosoban dupleks stan u Somborskoj ul.zgrada stara par godina ,odličan investitor ,dodatno opreman…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

257,500 €

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 80 m2