Novi Sad - Telep

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,089 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003961
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 3088.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor kako za život, tako i za investiciju. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen, a dodatnu vrednost daje zastakljena terasa koja pruža dodatni komfor tokom cele godine. Parking je obezbeđen van zone, što je velika prednost. Postoji mogućnost da nameštaj ostane u stanu, u dogovoru sa kupcem, što omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

133,900 €

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekre…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,780 €/m2
  • 50 m2