Novi Sad - Rotkvarija

Odličan stan na Rotkvariji na nekoliko minuta do centra

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,809 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4139
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2809.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju se nudi dvosoban stan površine 44m2, smešten na trećem i poslednjem spratu zgrade u ulici Lukijana Mušickog — mirna adresa sa svim gradskim sadržajima u neposrednoj blizini. Stan je funkcionalno organizovan i svetao. Dnevni boravak sa parketom u riblje kosti i balkonom pruža prijatan prostor za svakodnevni odmor. Kuhinja je odvojena i dobro opremljena, dok dve spavaće sobe nude potrebnu privatnost i mir. Kupatilo sa kadom i veš mašinom kompletira celinu stana. Balkon je prijatn dodatak koji u toplim mesecima postaje omiljeni kutak. Stan je opremljen klima uređajem. Stan se prodaje polunamešten, što kupcu ostavlja prostora da prostor uredi prema sopstvenom ukusu uz zadržavanje osnovnih elemenata. Cena: 123.600 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

125,961 €

Dvosoban stan - Telep 42m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,999 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2