Novi Sad - Centar

Petosoban stan u Centru, Novi Sad, 112 m², 2. sprat

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 4,241 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

475,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22447
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 475,000 €
  • Cena po m2 : 4241.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/3

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje gledaju na mirno, prijatno dvorište, potpuno zaštićeno od gradske buke. Enterijer je urađen po individualnom dizajnu, uz korišćenje visokokvalitetnih materijala: ugradnih plakara, staklenog stepeništa, premium rasvete i detalja visokog standarda (uključujući, na primer, originalne persijske tepihe). Stan se prodaje potpuno namešten, uključujući dizajnerski nameštaj, persijske tepihe i komplet Bosch bele tehnike: ugradnu rernu, ploču, mašinu za sudove, mašinu za pranje i sušenje veša, televizor, klima uređaje i svu potrebnu opremu. Zgrada je nova, stan je u idealnom stanju i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja — potpuno je spreman za useljenje. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu... Centralna lokacija omogućava neposrednu blizinu pešačke zone, škola, restorana, prodavnica i kompletne gradske infrastrukture. ... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 065/385 8888...Dančo Licenca broj 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22447 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

484,100 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 6.0
  • 2,361 €/m2
  • 205 m2

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Novi Sad Novo Naselje

481,150 €

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pru…

  • Soba: 4.0
  • 2,830 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

476,300 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.0
  • 3,810 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Telep

473,800 €

ATRAKTIVAN ČETVOROSOBAN-LUX…

  • Soba: 4.0
  • 3,159 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Kej

473,800 €

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na…

  • Soba: 5.0
  • 2,647 €/m2
  • 179 m2