Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Iznad stana postoji tavan koji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,865 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

69,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019321
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 69,000 €
  • Cena po m2 : 1864.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Iznad stana postoji tavan koji se može preurediti u stan. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,600 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolari…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2