Novi Sad - Telep

Na prodaju 2.0 soban stan,45m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,089 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4137
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 3088.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 45 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini Hitne medicinske pomoći. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i funkcionalno je organizovan kao dvosoban. Grejanje je na gas, što omogućava kontrolu troškova i energetsku efikasnost tokom cele godine. Cena: 139.000 €, sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

138,680 €

Adice-Veliki Troiposoban stan 80 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,734 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Avijacija

141,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

135,960 €

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica…

  • Soba: 2.0
  • 2,719 €/m2
  • 50 m2