Novi Sad - Adice

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,765 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

65,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032016
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 65,300 €
  • Cena po m2 : 1764.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost prostora. Idealni su kako za stanovanje, tako i kao investicija. Novo, bez ulaganja – spremno za useljenje! Šifra: 1032016 Pozovite za više informacija i zakažite gledanje! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

56,650 €

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari…

  • Soba: 0.5
  • 2,360 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drug…

  • Soba: 2.0
  • 1,806 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2