Novi Sad - Adice

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,734 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

65,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032018
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 65,900 €
  • Cena po m2 : 1734.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost prostora. Idealni su kako za stanovanje, tako i kao investicija. Novo, bez ulaganja – spremno za useljenje! Šifra: 1032018 Pozovite za više informacija i zakažite gledanje! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

63,000 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 0.5
  • 1,853 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Adice

66,850 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,759 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

• Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2