Novi Sad - Adice

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,762 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

66,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032019
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 66,950 €
  • Cena po m2 : 1761.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost prostora. Idealni su kako za stanovanje, tako i kao investicija. Novo, bez ulaganja – spremno za useljenje! Šifra: 1032019 Pozovite za više informacija i zakažite gledanje! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Divčibare, 31m2, apartman.

61,800 €

Divčibare, 31m2, apartman. …

  • Soba: 1.0
  • 1,994 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2