Novi Sad - Adice

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,768 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

65,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032020
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 65,400 €
  • Cena po m2 : 1767.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost prostora. Idealni su kako za stanovanje, tako i kao investicija. Novo, bez ulaganja – spremno za useljenje! Šifra: 1032020 Pozovite za više informacija i zakažite gledanje! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

61,800 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,131 €/m2
  • 29 m2

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

75,200 €

Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili i…

  • Soba: 0.5
  • 3,133 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2