Novi Sad - Adice

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,759 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

66,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032021
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 66,850 €
  • Cena po m2 : 1759.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je kupovina moguća isključivo za domaće kupce i to za gotovinu. Stanove odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored i odlična iskorišćenost prostora. Idealni su kako za stanovanje, tako i kao investicija. Novo, bez ulaganja – spremno za useljenje! Šifra: 1032021 Pozovite za više informacija i zakažite gledanje! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

65,400 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,768 €/m2
  • 37 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

67,000 €

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa k…

  • Soba: 1.5
  • 1,811 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

71,000 €

Podbara, 29m2. Jednoiposoban. …

  • Soba: 1.5
  • 2,448 €/m2
  • 29 m2

RB:12313131

69,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 1,917 €/m2
  • 36 m2