Novi Sad - Detelinara

Renoviran dvosoban stan sa dve terase – Nova Detelinara

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,195 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

156,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4095
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 156,560 €
  • Cena po m2 : 3195.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 7/7

Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m², smešten na 7. spratu zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija – Novoj Detelinari. Stan je kompletno renoviran i odlikuje ga odličan raspored: dve odvojene sobe i posebna kuhinja, što pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za svakodnevni život. Dodatnu vrednost daju dve terase koje obezbeđuju puno prirodne svetlosti i prijatan boravak. U zgradi je protočna topla voda (bez bojlera), a stanari imaju na raspolaganju zatvoreni parking u dvorištu. U neposrednoj blizini nalaze se Detelinarska pijaca, dva Lidla, kao i svi sadržaji neophodni za život. Idealan kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

159,650 €

ADICE 3,5 SOBAN STAN …

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar

152,450 €

U ponudi je funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan smešten na 12. spratu od ukupno 14, sa otvorenim pogledom i obiljem prirodne svetlosti tokom…

  • Soba: 2.0
  • 2,989 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

153,200 €

* Adice - Novogradnja sa PDV - om*…

  • Soba: 4.0
  • 1,802 €/m2
  • 85 m2