Novi Sad - Liman 4

Prodajem kompletno namešten, renoviran stan – Liman 4

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,219 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4089
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 3218.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/14

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim stalažama i dve terase. Na jednu terasu izlazi se iz dnevnog boravka, dok je druga povezana sa kuhinjom. Jedna terasa ima otvoren pogled ka Fruškoj gori, dok druga gleda na bulevar. Stan je renoviran, ima PVC stolariju i veoma dobru termičku i zvučnu izolaciju, što obezbeđuje mir i komfor za svakodnevni život. Prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Od opreme stan poseduje centralno gradsko grejanje, klima uređaj i internet, a uz stan pripada i podrum. Zgrada je održavana, ima dva ulaza i dva lifta, obezbeđen parking za stanare u dvorištu, biciklanu i prilaz prilagođen osobama sa invaliditetom. Autobuska stanica nalazi se neposredno ispred zgrade. Stan je odličan izbor za porodični život, ali i kao sigurna investicija. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

210,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,969 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2