Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 954m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 950 m2
PRODAJA

98,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4099
  • Površina : 950 m2
  • Cena : 98,250 €
  • Cena po m2 : 103.42 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin

Na prodaju građevinsko zemljište površine 954m² na atraktivnoj lokaciji na Karagači. Plac se nalazi na odličnoj poziciji i pruža prelep panoramski pogled na Novi Sad, što ga čini idealnim za izgradnju porodične kuće ili investicionog objekta. Na parceli su dostupni priključci za vodu, struju i gas, što značajno olakšava početak gradnje. U toku je izgradnja asfaltnog prilaza do parcele, što dodatno povećava vrednost i pristupačnost lokacije. Cena nekretnine sa uključenom agencijskom provizijom iznosi 98.250€. Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

107,000 €

Retka prilika u Temerinu – prostran i ograđen plac sa infrastrukturom i potencijalom za raznovrsnu gradnju! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu …

  • 36 €/m2
  • 2971 m2

Sremska Kamenica Rakovac

92,700 €

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu pr…

  • 108 €/m2
  • 857 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

92,700 €

Sremska Kamenica/Livade, plac 2000m2. …

  • 46 €/m2
  • 2000 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1504 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

95,100 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 616 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

• 72 €/m2
  • 1503 m2