Novi Sad - Liman 1

Prostran dvosoban stan u Jirečekovoj ulici – Liman 1

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,742 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4102
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2741.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

U mirnom i izuzetno traženom delu Limana 1, u Jirečekovoj ulici, nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 62 m². Smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa ukupno pet spratova, stan pruža idealan spoj komfora, privatnosti i kvalitetnog rasporeda prostora. Unutrašnjost stana odlikuje se svetlim i prijatnim ambijentom, sa dobro organizovanim prostorijama koje omogućavaju udoban svakodnevni život. Zahvaljujući svojoj kvadraturi i rasporedu, stan pruža brojne mogućnosti prilagođavanja potrebama budućih vlasnika. Postoji i značajan potencijal za dodatna ulaganja, pa se uz minimalne adaptacije stan može lako preurediti u trosoban, sa dve spavaće sobe ili drugačijom organizacijom prostora, u skladu sa ličnim potrebama i preferencijama. Prodaje se većinski namešten, uz mogućnost dogovora, što omogućava lakše useljenje i dodatnu fleksibilnost prilikom opremanja prema sopstvenom ukusu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija, zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, funkcionalnosti i potencijalu koji nudi. Cena: 170000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

164,000 €

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

163,630 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 40 m …

  • Soba: 1.5
  • 3,557 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

175,100 €

Dvosoban salonac- Centar- Petra Drapšina ID#10034…

  • Soba: 2.0
  • 2,968 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,243 €/m2
  • 54 m2