Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 4,020 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4101
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 4019.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, preko puta Futoške pijace, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran dvosoban stan površine 41 m². Smešten je na petom spratu od ukupno šest u zgradi novije gradnje iz 2009. godine, što garantuje savremen standard stanovanja i dobar kvalitet izgradnje. Stan je dvorišno orijentisan, što pruža potpuni mir i tišinu, uprkos tome što se nalazi na samom Bulevaru oslobođenja. Tokom renoviranja posebna pažnja posvećena je detaljima, funkcionalnosti i estetici, pa je prostor maksimalno iskorišćen i prilagođen savremenom načinu života. Prodaje se potpuno namešten, sa svim stvarima neophodnim za udoban i kvalitetan život. Opremljen je modernom tehnikom, uključujući mašinu za sudove, kao i mašinu za pranje i sušenje veša, što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog boravka. Ovaj stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija, zahvaljujući savršenoj lokaciji, kvalitetu i potpunoj opremljenosti. Cena: 164800e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

171,532 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10266…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

156,700 €

Bulevar oslobođenja ID#9055…

  • Soba: 2.0
  • 2,487 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

166,650 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 64 m2