Novi Sad - Adamovićevo naselje

Na prodaju trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,176 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4104
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2176.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

Stan se nalazi u starijoj, na trećem spratu zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban i funkcionalno organizovan tako da se iz ulaznog hodnika pristupa svim prostorijama. Sa desne strane hodnika nalaze se kupatilo i manja soba, koja je ranije korišćena kao dečija, a trenutno služi kao ostava. Sa leve strane smeštene su velika spavaća soba i prostrana dnevna soba, iz koje se izlazi na terasu. Stan poseduje i odvojenu kuhinju, iz koje se izlazi na drugu terasu. Grejanje u stanu je trenutno na gasne peći. Gas je razvučen po stanu, i trebalo bi da se ugradi kotao i stave radijatori. Tavanski prostor veličine spavaće sobe, koji pripada stanu i pruža mogućnost adaptacije u duplex. Takođe, uz stan dolazi i velika ostava u prizemlju zgrade, koja se može preurediti u garažu ili dodatni skladišni prostor. Cena stana, sa uračunatom agencijskom provizijom, iznosi 154.500 €. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Socijalno

155,000 €

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916…

  • Soba: 1.5
  • 4,189 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Najpovoljniji -Trosoban stan 67 m², Novo Naselje, Novi Sad, 4/5 sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,164 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2