Novi Sad - Klisa

Kompletno namešten stan na Klisi – novogradnja 2020, niski troškovi

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,099 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

149,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4105
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 149,000 €
  • Cena po m2 : 2098.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/3

Na prodaju kompletno namešten stan na Klisi, smešten na drugom spratu stambenog objekta novije gradnje iz 2020. godine, sa ograđenim dvorištem. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji – pre Najlon pijace, prva ulica desno nakon mosta, što omogućava brz i lak pristup gradu. U neposrednoj blizini, na oko 700 metara, nalaze se škola i vrtić. Nekretnina se prodaje sa nameštajem, osim ugaone garniture. Grejanje je rešeno putem zasebne toplotne pumpe na gas za svaki stan, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i minimalne mesečne troškove. Cena stana sa uračunatom agencijskom provizijom iznosi 149.000 €. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

144,200 €

Prodaja stana – Podbara, Koče Kolarova, 48m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Banatić

147,290 €

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje …

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2