Novi Sad - Novo Naselje

Komforan namešten dvosoban stan 63 m² na prvom spratu – Novo naselje, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,944 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

185,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4107
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 185,500 €
  • Cena po m2 : 2944.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada, na Novom naselju. Ova lokacija je poznata po dobroj organizaciji, zelenilu i odličnim uslovima za porodičan život. Stan je pažljivo osmišljenog rasporeda i dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i prijatan ambijent za boravak. Dodatni komfor pružaju dve terase, koje prostor čine još funkcionalnijim i pogodnim za svakodnevno uživanje. Nekretnina je uredna, očuvana i spremna za useljenje, sa već ugrađenom kuhinjom. Ono što je posebno izdvaja jeste mogućnost jednostavne adaptacije u dvoiposoban stan, čime se dodatno povećava njena vrednost i fleksibilnost, bilo da je namenjena za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan je opremljen gradskim grejanjem, a poseduje i sve neophodne priključke poput interneta i kablovske televizije. U okolini zgrade nalazi se dovoljno parking mesta, što predstavlja značajnu prednost za svakodnevni život. Lokacija je izuzetno tražena jer se u neposrednoj blizini nalaze svi važni sadržaji – dom zdravlja, marketi, banke, kao i linije gradskog prevoza koje omogućavaju brzu i jednostavnu povezanost sa ostalim delovima grada. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, što omogućava sigurnu i jednostavnu kupovinu. Cena: 185500 € (cena sa uračunatom agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica…

  • Soba: 1.5
  • 2,990 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

180,250 €

U ponudi je potpuno renoviran salonski stan u strogom centru grada, na svega 200 metara od pešačke zone. Stan se nalazi u mirnoj jednosmernoj ulici,…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

185,200 €

Prodaja Stan 3.0: Novi Sad-Podbara- Gra-vet - Pronix ID#11463…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 62 m2