-

Kompletno renovirana kuća u Sremskim Karlovcima

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,239 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4117
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2239.13 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 0 m2

Na prodaju je izuzetno lepa i funkcionalna prizemna kuća smeštena u mirnom delu Sremskih Karlovaca, na svega nekoliko minuta od centra, dok je Novi Sad udaljen oko desetak kilometara. Kuća površine 92m² nalazi se na placu od 376m² i pruža idealan spoj komfora, privatnosti i praktičnosti. Stambeni prostor je pažljivo uređen i sastoji se od prijatne dnevne sobe, kuhinje, kupatila i dve spavaće sobe, a zahvaljujući renoviranju koje je sprovedeno pre tri godine, kuća je u odličnom stanju i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prodaje se kompletno nameštena, što budućim vlasnicima omogućava brz i jednostavan početak novog života u ovom domu. Na placu se nalazi i dodatni spratni stambeni objekat, kao i prostrana garaža od oko 100m² koja je takođe izgrađena prilikom poslednje adaptacije, kada je zamenjen i krov na kući. Ova nekretnina nudi brojne mogućnosti, kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. Kuća je uknjižena 1/1, sa urednom dokumentacijom, što omogućava sigurnu i brzu kupovinu. Cena: 206000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

206,000 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,124 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Bajkovita kuća u Futogu Agencija Moj Dom prodaje prelepu, jedinstvenu kuću kakva se retko sreće na tržištu. Kuća se nalazi u Futogu, izdvojena …

  • Soba: 3.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,000 €

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Odlična Porodična kuća 135 m2 u mirnom Visinskom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,526 €/m2
  • 135 m2

Tražite oazu mira a da ste blizu g

204,000 €

Tražite oazu mira a da ste blizu grada..ovo je za Vas ID#11172…

  • Soba: 10.0
  • 1,000 €/m2
  • 204 m2

Sremska Kamenica Ledinci

206,000 €

Na prodaju je vikendica sa prostranim placem od 2,546 m² u Liparijama, Ledinci, na atraktivnoj uzvišici sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Ov…

  • Soba: 1.0
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2