-

Cara Dušana 64m² – kompletno renoviran, svetao dvosoban stan sa prelepim dnevnim boravkom

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

187,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4122
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 187,870 €
  • Cena po m2 : 2935.47 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 64 m², smešten na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica – Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran i pažljivo uređen, sa akcentom na komfor, svetlost i moderan stil. Posebno se izdvaja prostran dnevni boravak koji odiše elegancijom i prirodnim osvetljenjem zahvaljujući francuskom balkonu, stvarajući prijatan ambijent za svakodnevni boravak. Terasa je funkcionalno preuređena u dodatnu prostoriju, čime je dobijen još jedan koristan segment stana koji se može koristiti kao radni kutak, zona za opuštanje ili dodatni prostor po potrebi. Stan ima pogled na ulicu, što dodatno doprinosi osećaju otvorenosti i svetline. Raspored prostorija je odlično organizovan, pružajući maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata, što ovu nekretninu čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 12.000 €. Ovaj stan predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

195,750 €

• Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Troiposoban stan u širem centru Novog Sada – Dositejeva ulica…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2