Novi Sad - Adice

Dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem – Adice, Novi Sad | Parking | Odmah useljiv

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,676 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

136,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4106
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 136,470 €
  • Cena po m2 : 2675.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: pr/0

Na prodaju funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 51 m², smešten u prizemlju kvalitetne urbane vile u mirnom delu naselja Adice. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u objektu novije gradnje koji čine dva ulaza sa po četiri stana, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Zgrada poseduje interfon i video-nadzor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje ograđeno privatno dvorište površine 45 m², uređeno kombinacijom zelene površine i behatona, sa kvalitetnom WPC ogradom i pešačkom kapijom koja vodi direktno ka pripadajućem parking mestu. Struktura stana: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom Dve odvojene spavaće sobe Kupatilo Hodnik Stan je polunamešten i prodaje se sa ugradnim nameštajem rađenim po meri, uključujući kompletnu kuhinju sa ugradnom tehnikom. Dodatne informacije: Grejanje: podno na toplotne pumpe (plaća se po potrošnji, oko 5.000 RSD u sezoni) Uknjižen 1/1 kao stan Mogućnost kupovine putem stambenog kredita Pripadajuće parking mesto Mirna lokacija idealna za porodičan život Postoji mogućnost dogovora oko kupovine kompletnog nameštaja sa fotografija, uključujući garnituru, suncobran i baštenski sanduk. Stan je odmah useljiv – useljenje moguće u roku od 2 do 5 dana od kupovine. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

130,000 €

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726…

  • Soba: 2.5
  • 2,766 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

137,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Lep dvoiposoban porodičan stan- okružen zelenilom…

  • Soba: 2.5
  • 1,756 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2