-

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara Dušana, kompletno renoviran, terasa

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

161,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4109
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 161,450 €
  • Cena po m2 : 2935.45 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan jednoiposoban stan površine 55 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, pružajući savršen spoj komfora, estetike i praktičnosti. Posebnu čar ovom stanu daje terasa na koju izlaze i dnevni boravak i spavaća soba, čime je prostor dodatno osvetljen i prijatan za boravak tokom celog dana. Orijentacija ka dvorištu obezbeđuje mir, tišinu i osećaj privatnosti, što ga čini idealnim za svakodnevni život u urbanom okruženju. Enterijer je pažljivo uređen, sa modernim završnim obradama i skladno organizovanim prostorom koji ostavlja utisak topline i elegancije. Svaki detalj u stanu je osmišljen tako da pruži maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Lokacija nudi odličan balans između mirnog okruženja i urbane dinamike — u neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok je povezanost sa ostatkom grada izuzetna, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 12.000 €. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Somborski bulevar

169,950 €

Predstavljamo vam uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2