Novi Sad - Novo Naselje

Odlična prilika! Nov stan na Novom Naselju sa terasom i pogledom

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,057 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

125,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4119
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 125,500 €
  • Cena po m2 : 2057.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan dolazi i ostava površine 6 m², kao i zajednička biciklana. Vrtić je neposredno ispred zgrade, dok su osnovne škole udaljene svega nekoliko minuta hoda. U blizini su i stajališta gradskog prevoza sa više linija, kao i veliki parking prostori. Stan je iz adaptacije i u procesu je knjiženje istog. Cena iznosi 125.500e sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

123,500 €

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2