Novi Sad - Grbavica

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,990 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4085
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2990.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/6

Na prodaju je komforan jednoiposoban stan površine 62 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Grbavica, u Novi Sad. Stan se odlikuje veoma dobrom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom, uz veliki potencijal za adaptaciju. Posebnu prednost predstavlja prostran i dug dnevni boravak koji omogućava reorganizaciju prostora, pa je moguće napraviti i drugačiji raspored sa dve spavaće sobe, čime stan lako može postati odličan porodični stan. Kuhinja je odvojena i poseduje praktičnu ostavu, dok se dodatna ostava nalazi i na terasi, što pruža više prostora za odlaganje i bolju organizaciju doma. Stan je svetao i orijentisan ka bulevaru, što prostoru daje osećaj otvorenosti. Lokacija je izuzetno pogodna za život. U neposrednoj blizini nalaze se Limanska pijaca, vrtići, osnovne škole, brojni marketi, restorani i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život. Ovaj deo Grbavice poznat je po odličnoj povezanosti sa centrom grada, fakultetima i ostalim delovima Novog Sada, zbog čega je veoma tražen kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže prostranu nekretninu na atraktivnoj lokaciji sa mogućnošću prilagođavanja sopstvenim potrebama. Za više informacija i zakazivanje gledanja, slobodno nas kontaktirajte. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,458 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2