Novi Sad - Detelinara

55m2 | 2.5-soban | Janka Čmelika, Nova Detelinara, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,545 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4094
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 2545.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju se nudi prostran 2.5-soban stan površine 55m2, smešten na poslednjem, 5. spratu novije zgrade sa liftom, u mirnoj ulici Janka Čmelika na Novoj Detelinari. Pozicija poslednjeg sprata donosi ono što mnogi traže — tišinu, privatnost i osećaj prostora iznad gradske gužve. Raspored stana je izuzetno funkcionalan sa minimalnim kosinama, koje se javljaju samo u jednoj sobi i nimalo ne narušavaju upotrebljivost prostora. Kroz hodnik se prirodno ulazi u prostrani dnevni boravak koji je u otvorenom konceptu sa kuhinjom, opremljenom svim potrebnim aparatima. Dve spavaće sobe, od kojih jedna ima krovni prozor koji puni prostoriju prirodnom svetlošću, a druga izlaz na terasu, nude komfor koji odgovara potrebama porodice ili para koji cene odvojenost prostora. Kupatilo je prostrano, opremljeno kadom i veš mašinom. Poseban adut ovog stana je terasa sa elektro roletama na prekidač — jednostavan, moderan detalj koji u letnjem periodu pruža senku i svežinu na pritisak dugmeta. Stan je opremljen klima uređajem. Stan se prodaje namešteno, onako kako se vidi na slikama. Cena: 140.000 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

149,550 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 2.5
  • 2,719 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,300 €

Na prodaju lux jednoiposoban stan 48 m2 na Novom Naselju. Stan je u mirnom delu, okrenut prema parku u zgradi sa biciklanom i besplatnim parkingom. Ko…

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2