Novi Sad - Novo Naselje

61m2 | Dvosoban | Bulevar Jovana Dučića, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,752 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

167,890 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4111
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 167,890 €
  • Cena po m2 : 2752.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Na prodaju se nudi funkcionalan dvosoban stan površine 61m2, smešten na prvom spratu, u Bulevaru Jovana Dučića — jednoj od dobro povezanih adresa Novog Sada sa svim potrebnim sadržajima na dohvat ruke. Stan je svetao i prostrano organizovan. Hodnik prirodno uvodi u dnevni boravak koji odiše mirom zahvaljujući pogledu na mirno dvorište. Kuhinja je odvojena i opremljena kuhinjskim elementima koji ostaju uz stan. Spavaća soba je tiha i dobro osvetljena, a kupatilo uredno i funkcionalno sa kadom i veš mašinom. Poseban kvalitet ovog stana je prostrana zatvorena terasa sa PVC stolarijom, koja se može koristiti tokom cele godine i pruža ugodan pogled na dvorište. PVC prozori su postavljeni u svim prostorijama stana. Grejanje je centralno, a stan je opremljen kalorimetrom za individualno podešavanje temperature, što donosi direktnu uštedu na troškovima grejanja. Stan se prodaje prazan, bez nameštaja, spreman za useljenje po vašem ukusu i potrebama. Lokacija je izuzetno praktična — u neposrednoj blizini nalaze se LIDL, linije JGSP-a koje pokrivaju sve bitne delove grada, škole, vrtići i parkovi. Parking u kvartu nije problem. Cena: 167.890 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

166,600 €

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810…

  • Soba: 3.0
  • 2,450 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2