Novi Sad - Veternk

Na prodaju moderna kuća u Veterniku – 54 m², kompletno nameštena!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,289 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4124
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2288.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 0 m2

Prodaje se lepo uređena i funkcionalna kuća površine 54 m² u mirnom delu Veternika, idealna kako za porodičan život, tako i kao investicija. Ukupna površina placa iznosi 84 m². Nekretnina se trenutno u dokumentaciji vodi kao garaža, ali je započet proces prenamene u stambeni objekat, što budućem kupcu ostavlja dodatni prostor za prilagođavanje i završetak procesa. Kuća je spratna i veoma praktično organizovana. Na spratu se nalazi prostrana spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, što pruža dodatnu privatnost i komfor. Prizemlje čine dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom u jedinstven, otvoren prostor, kao i zaseban toalet. Opremljena je podnim grejanjem i inverter klimom. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje lepo uređeno dvorište, idealno za odmor i boravak na otvorenom, kao i ostava koja pruža dodatni prostor za skladištenje. Kuća se prodaje kompletno nameštena, što omogućava brzo i lako useljenje bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni krevet, ugaona garnitura, TV, veš mašina, trpezarijski sto, kao i potpuno opremljena kuhinja sa svim neophodnim elementima. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže useljiv, praktičan i prijatan dom. Cena: 123600 € (u cenu uračunata agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www.familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

131,840 €

Novi Sad,Bukovac ,novogradnja,kuća na lepom mestu ,blizina izvora, postoji i garaža pored kuće od nekih 20m2.Kuća je…

  • Soba: 4.0
  • 1,256 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

130,000 €

Stari Futog-Dvojna Porodična kuća 116 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,121 €/m2
  • 116 m2

Irig Vrdnik

118,450 €

Vikend kuća u Vrdniku sa panoramskim pogledom – velika parcela 1209 m², tri etaže, idealna za život ili investiciju U Vrdniku, jednom od najtra…

  • Soba: 5.0
  • 790 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Veternk

123,600 €

Na prodaju moderna kuća u Veterniku – 54 m², kompletno nameštena!…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2