Novi Sad - Centar

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

118,140 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4125
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 118,140 €
  • Cena po m2 : 3192.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: su/0

Na prodaju veoma lep i funkcionalan jednosoban stan ukupne površine 37 m², smešten u mirnom i traženom delu grada, nadomak centra i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali njegova posebnost je u tome što je strana na kojoj se nalaze prozori u nivou prizemlja, što omogućava izuzetnu osvetljenost i prijatan boravak tokom celog dana. Dodatni kvalitet ove nekretnine je uređen spoljašnji prostor ispred stana, koji pruža osećaj privatnosti i može se koristiti kao mali dvorišni kutak za opuštanje. Nekretnina je u potpunosti renovirana, sa modernim i ukusno uređenim enterijerom koji odiše toplinom i funkcionalnošću. Posebnu pogodnost predstavljaju roletne na elektromotor, koje dodatno doprinose komforu i jednostavnom korišćenju prostora. Postoji mogućnost jednostavne reorganizacije prostora i izdvajanja spavaće sobe, čime se dodatno povećava praktičnost stana. Od ukupne površine, 25 m² je uknjiženo, dok je 12 m² u procesu knjiženja i legalizacije. Ovaj stan predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija, zahvaljujući svojoj lokaciji, stanju i potencijalu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

PRODAJEMO- Jednoiposoban, Novo Naselje ID#8312…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2