Novi Sad - Telep

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,920 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

128,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4136
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 128,500 €
  • Cena po m2 : 2920.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: vp/0

Na prodaju stan koji se nalazi na Telepu, u blizini ulice Heroja Pinkija. Po strukturi je 2.5 soban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, i dve manje spavaće sobe i zastakljenu terasu i ukupne površine je 44m2. Nalazi se na visokom prizemlju i orientisan je ka dvorištu. Grejanje je na GAS ( plaća se samo u sezoni). Uz stan NEMA pripadajuće parking mesto, u ulici ima parking koji nije u zoni. Cena stana je 128.500e sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

123,600 €

NOVI SAD. KEJ. JEDNOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

127,150 €

* Novogradnja Telep - sa PDV-OM *…

  • Soba: 1.5
  • 2,705 €/m2
  • 47 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

125,513 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 42m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 2,988 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

130,750 €

NOVI SAD.DETELINARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,615 €/m2
  • 50 m2