Srbobran - Srbobran

Srbobran, Nadalj, odlična kuća u centru na velikom placu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 470 €/m2
  • Površina: 148 m2
PRODAJA

69,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3083
  • Površina : 148 m2
  • Cena : 69,500 €
  • Cena po m2 : 469.59 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 3309 m2

Prodaje se odlična kuća u centru Nadalja na velikom placu od 3309 m2. Kuća je salonskog tipa sa ulične strane, a u dvorišnom delu je potpuno renovirana i odmah useljiva. Kuća ima kuhinju sa trpezarijom, sobu, kupatilo, ostavu i terasu koji su renovirani, a u drugom delu kuće se nalaze dve velike sobe, predsoblje, ostava i lep ajnfort ulaz u kuću. Kuća ima centralno grejanje na gas. Kuća ima ekonomske objekte, čardake, vekike ostave, garaže i prelepo veliko dvorište za razne namene.Kuća je pogodna za porodičan život, za stambeno - poslovni objekat, za poljoprivrednike ili za kuću - vilu sa bazenom, jer je plac širok i veliki. Ovo je nekretnina sa velikim potencijalom, retko u ponudi! Vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 2

77,250 €

Kuća površine 120m2 , 2 sobe po 26m2 , kuhinja i trpezarija,kupatilo, hodnik , dn. soba i ostalo + zatvorena amfor kapija ima 40m2. Plac 17 ari , pr…

  • Soba: 3.0
  • 512 €/m2
  • 151 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Inđija Čortanovci

77,250 €

Čortanovci – vikend kuća na prodaju, idealna za mir, prirodu i odmor Na prodaju je prelepa vikend kuća u Čortanovcima, smeštena na oko 900 met…

  • Soba: 3.0
  • 1,288 €/m2
  • 60 m2

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u

63,800 €

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u netaknutoj prirodi…

  • Soba: 5.0
  • 609 €/m2
  • 105 m2

Irig Vrdnik

77,250 €

Prodaje se prizemna kuća od 55m2 u Vrdniku na placu od 246m2. Uknjižena je na vlasnike bez tereta i zabeležbi. Kontakt telefon: 063304062, 021523…

  • Soba: 2.0
  • 1,405 €/m2
  • 55 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,000 €

Okolina Bačke Palanke-kuća na Fruškoj Gori 35 km od Novog Sada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 750 €/m2
  • 92 m2