Srbobran - Srbobran

Srbobran, Komforan salaš na velikom placu od 23.9 ara - 500m od naselja uz asfaltni put

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 274 €/m2
  • Površina: 164 m2
PRODAJA

45,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2902
  • Površina : 164 m2
  • Cena : 45,000 €
  • Cena po m2 : 274.39 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 2390 m2

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje, četiri sobe, kuhinja,zatvorena terasa, kupatilo,priključak struje, gradskog vodovoda i gas. Idealan za stanovanje, odmor, turizam ili poslovni objekat. Vredi pogledati.. Više fotografija na našem sajtu Tel. 065/424 55 77.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

49,500 €

Srbobran, Lepo uređena i useljiva kuća na velikom placu blizu centra…

  • Soba: 3.0
  • 476 €/m2
  • 104 m2

Sremski Karlovci Centar

49,000 €

Sremski Karlovci-Spuštena Cena-Vikend kuća 57 m2 na Placu 5330 m2 sa pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 860 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da…

  • Soba: 2.5
  • 620 €/m2
  • 75 m2

Beočin Čerević

51,500 €

Vikendica sa pogledom na Dunav u Čereviću – 50 m² na placu od 1200 m², mir i priroda Na prodaju vikendica u vikend naselju između Čerevića i…

  • Soba: 2.0
  • 1,030 €/m2
  • 50 m2

Srbobran Srbobran

45,000 €

Srbobran, Turija, Lepa manja salonska kuća u vojvođanskom stilu…

  • Soba: 2.0
  • 549 €/m2
  • 82 m2

Žabalj Čurug

51,500 €

Novi Sad-Čurug, seosko domaćinstvo sa kućom čvrste gradnje ,komforna , trosobna sa svim što prati ovakav dom, velik…

  • Soba: 3.0
  • 456 €/m2
  • 113 m2