Sremska Kamenica - Rakovac

Kuća - Fruška gora

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,450 €/m2
  • Površina: 135 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1746
  • Površina : 135 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 1449.63 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 700 m2

Simpatična komforna trosobna kuća stambene površine 135m2 sa dodatnih 60m2 nadkrivenih terasa, sagrađena na parceli površine 720m2. Dve spavaće sobe, svaka sa svojim kupatiom, prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom. Garaža, ostava, nadkriveno parking mesto. Uredna pravna dokumentacija, brzo useljiva nepokretnost. Broj u Reg.posrednika.475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,000 €

Novi Sad,Širi Centar,ruševan objekat, predvidjena je poslovna zgrada,bruto oko 800m2,p 2 pk, front je 13m a sam plac 5…

  • Soba: 3.0
  • 1,204 €/m2
  • 162 m2

Tražite oazu mira a da ste blizu g

204,000 €

Tražite oazu mira a da ste blizu grada..ovo je za Vas ID#11172…

  • Soba: 10.0
  • 1,000 €/m2
  • 204 m2

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna

195,700 €

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna kuća sa divnim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 1,223 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Veternk

201,000 €

Extra kuća na odličnoj lokaciji-Veternik-tel:065/3858-888…

  • Soba: 5.0
  • 1,241 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2