Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Nova porodična kuća-Sremska Kamenica

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,891 €/m2
  • Površina: 275 m2
PRODAJA

520,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1804
  • Površina : 275 m2
  • Cena : 520,000 €
  • Cena po m2 : 1890.91 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 700 m2

Potpuno nova, veoma kvalitetno sagrađena porodična kuća koja zadovoljava sve uslove za udoban i komforan život višečlane porodice, u neposrednoj blizini grada i gradskih dešavanja, a istovremeno je na ivici samog nacionalnog parka Fruška gora, na mestu gde vazdušna kretanja omogućavaju zasigurno kvalitetniji život nego u gradu. Pravilna parcela, dve garaže sa ulazom odmah do ulice, te vezom, komunikacijom sa kućom. U suterenu kuće je kotlarnica, prostrani vešeraj, ostava. Na prizemnom delu je posebna veća kuhinja sa prirodnom ventilacijom, gostinski toalet, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i vezom za nadkrivenu terasu, dve psavaće sobe i kupatilo. Na spratu su tri prostrane spavaće sobe, veliko kupatilo i zajednički prostor-galerija. Izuzetno dobro izolovana kuća. sa prvoklasnom italijanskom keramikom, podnim grejanjem, sedmokomornom PVC stolarijom, centralnim bojlerom za toplu vodu zapremine 180 l. Veoma mali režijski troškovi.Odmah useljiva neporetnost. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

529,000 €

Vrdnik- Velika Građevinska Parcela 5137 m2 za Turističko Ugostiteljsku namenu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 4,408 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Paragovo

515,000 €

Prelepa kuća u prirodi, Fruška gora, nadomak N.Sada…

  • Soba: 3.0
  • 4,292 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Čardak

515,000 €

Kuća na Čardaku koja se sastoji od tri stana. Svaki stan ima svoju garažu. Prodaja isključivo u celosti.…

  • Soba: 5.0
  • 1,288 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Kamenjar

515,000 €

Prodajemo kuću sa pomoćnim objektom na Kamenjaru 4. Kuća ima 186m2, a pomoćni objekat 60m2. Površina zemljišta je oko 400m2. Kuća je na sprat s…

  • Soba: 5.0
  • 2,094 €/m2
  • 246 m2

Novi Sad Kać

515,000 €

Kać - na prodaju trosobna kuća od 114m2 i hala od 230 m2 na velikom placu od 3952m2. Nalazi se na prometnom mestu, pogodno je za razne delatnosti, n…

  • Soba: 3.0
  • 4,518 €/m2
  • 114 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

515,000 €

Kuća sa bazenom-Sr.Kamenica…

  • Soba: 5.0
  • 2,012 €/m2
  • 256 m2