Sremska Kamenica - Popovica

Porodična kuća-Popovica

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,567 €/m2
  • Površina: 252 m2
PRODAJA

395,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1673
  • Površina : 252 m2
  • Cena : 395,000 €
  • Cena po m2 : 1567.46 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 800 m2

Prelepa, veoma dobro održavana porodična kuća u neposrednoj blizini Sr.Kamenice, N.Sada, na obroncima Fruške gore, sa prelepim pogledom na Dunav, mostove, Petrovaradinsku trvđavu i na sam grad. Kuća stambene površine 252m2 spratnosti Sut+Pr+1, sagrađena na parceli površine 837m2. U polusuterenskom delu se nalazi garaža, te kuhinjsko-trpezarijski deo sa kupatilom koji su povezani sa spoljnom terasom, baštom. Na sprtu su dnevna i radna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom. na spratu dve prostrane spavaće sobe sa kupatilom. Kolski i pešački ulaz, parking mesta i na uličnom delu. Građevinski kvalitetno izgrađen objekat, u ceni sadržani i sav mobilijar i pokućstvo. Uknjižena i veoma brzo useljiva nepokretnost. Broj u Reg.posredn.475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

391,400 €

Lipov Gaj-Fantastična Kuća 125 m2 sa Nameštajem i Garažom-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,566 €/m2
  • 250 m2

Irig Vrdnik

391,400 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 11850m2 u Vrdniku …

  • Soba: 4.0
  • 4,716 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Popovica

395,000 €

Porodična kuća-Popovica…

  • Soba: 6.0
  • 1,567 €/m2
  • 252 m2

Novi Sad Novo Naselje

396,550 €

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -…

  • Soba: 5.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Institut

398,000 €

Čardak-retko u ponudi kuća, na najlepšoj i mirnoj lokaciji.…

  • Soba: 3.5
  • 2,970 €/m2
  • 134 m2