Novi Sad - Stepanovićevo

Porodična kuća-Stepanovićevo

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 977 €/m2
  • Površina: 132 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1830
  • Površina : 132 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 977.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Stepanovićevo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 900 m2

Prodaje se porodična kuća novije gradnje, spratnosti Pr+PK, stambene površine 132m2, na parceli površine 912m2. U prizemnom delu je dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, ostava, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su tri spavaće sa nezavršenim kupatilom. Garaža površine 25m2, nusprostorija, ostava. Grejanje etažno na gas i čvrsto gorivo. Ulični front 18m. Velika i uređena bašta. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

125,000 €

Eksluzivna prodaja kuće u Rakovcu! ID#4404…

  • Soba: 4.0
  • 1,250 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Institut

123,600 €

Vikendica na Popovici -Blizu Grada…

  • Soba: 2.5
  • 1,094 €/m2
  • 113 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

131,840 €

Novi Sad,Bukovac ,novogradnja,kuća na lepom mestu ,blizina izvora, postoji i garaža pored kuće od nekih 20m2.Kuća je…

  • Soba: 4.0
  • 1,256 €/m2
  • 105 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća

123,600 €

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Stepanovićevo

129,000 €

Porodična kuća-Stepanovićevo…

  • Soba: 4.0
  • 977 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

PRODAJA-Kuća, Begeč ID#8853…

  • Soba: 3.0
  • 1,339 €/m2
  • 100 m2