Irig - Vrdnik

HITNO! POVOLJNO! VILA SA APARTMANIMA-FRUŠKA GORA, VRDNIK

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 329 €/m2
  • Površina: 690 m2
PRODAJA

227,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1708
  • Površina : 690 m2
  • Cena : 227,000 €
  • Cena po m2 : 328.99 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 1500 m2

NESVAKIDAŠNJE POVOLJNA PONUDA! MANJI, PRIVATNI HOTEL APARTMANSKOG TIPA, ODLIČNA PRILIKA ZA BIZNIS! Stambeno-poslovni objekat, novija vila sa apartmanima, na lokalitetu koji sve više dobija na atraktivnosti kao turistička destinacija, na obroncima Fruške gore, ušuškana u zelenilo Vrdničke banje. Imanje se sastoji iz dve parcele, na jednoj je završeni objekat u funkciji, radu, sa 3 četvorokrevetna (dvosobni), dva šestokrevetna (trosobni), i dva dvokrevetna (studio), komforna apartmana. Mogućnost korišćenja kuhinje, roštiljnice-pečenjare, nadkrivene terase, kao i uređenog dvorišta . Na drugoj parceli je započeti objekat sa planiranom izgradnjom još 4 apartmana i pratećeg sadržaja. Kvalitetno izgrađen objekat, centralno grejanje na pelet, gradks voda, bunar. Prodaje se kompletno sa nameštajem i opremom i razrađenim poslovanjem. Uredna pravna dokumentacija. Odmah useljiva nepokretnost. Broj u Reg.posrednika 475...

SLIČNE NEKRETNINE

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priro

236,385 €

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Telep

222,500 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,712 €/m2
  • 130 m2

Irig Vrdnik

227,000 €

HITNO! POVOLJNO! VILA SA APARTMANIMA-FRUŠKA GORA, VRDNIK…

  • Soba: 10.0
  • 329 €/m2
  • 690 m2

Sremska Kamenica Artiljevo

226,600 €

Prodaje se porodična kuća u Sremskoj Kamenici …

  • Soba: 4.0
  • 1,888 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

236,900 €

Prodajemo porodičnu kuću u Bukovcu, Novi Sad, 279m2, 236900e ID#6000…

  • Soba: 10.0
  • 849 €/m2
  • 279 m2

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad,Ledinci ,spratna porodična kuća ,u prizemlju se živi ,komforan dvosoban, na spratu su dva apartmana ,koji se…

  • Soba: 5.5
  • 1,189 €/m2
  • 185 m2