Novi Sad - Adice

Lokal na Adicama

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,598 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

76,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1974
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 76,700 €
  • Cena po m2 : 1597.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj prostorija : 0.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se nov, neuseljavan poslovni prostor na Adicama u prizemlju manje stambene zgrade, nedaleko od puta N.Sad-Veternik. Uknjiženo kao tri garaže. U okviru prostora je toalet. Pogodan za magacin, kancelarijsko poslovanje, manje radionice i sl. Osim stklenog portala sa ulazom za pešake, još dva kolska ulaza za pristup vozilima. odmah useljivo, uredna pravna dokumentacija. Br.u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

77,250 €

Lokal na prodaju, Stari Grad, 25m²…

  • Soba: 0.0
  • 3,090 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

66,950 €

Novi Sad,Podbara ,ulica Patrijarha Čarnojevića ,odličan lokal u suterenu površine 73m2 .Lokal se sastoji od tri pros…

  • Soba: 3.0
  • 917 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, Odličan ulični lokal u gradiću…

  • Soba: 0.5
  • 2,500 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

76,700 €

Lokal na Adicama…

  • Soba: 0.0
  • 1,598 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Liman 4

82,400 €

Novi Sad, Liman 4 - Ulični lokal 33 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Grbavica

77,250 €

Na prodaju, ulični lokal 39m2 ,Grbavica ID#4316…

  • Soba: 0.0
  • 1,981 €/m2
  • 39 m2