Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 52 €/m2
  • Površina: 2200 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1684
  • Površina : 2200 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 52.27 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin

Prelepa parcela-voćnjak, zemljište u građevinskom području, površine 2200m2, sa manjom kućom-vikendicom na uzvišenju-zaravni..U celosti je ograđena, dimenzija cca 27x80 m, sastavljen od dva parcelna broja, tako da je i deljiva na dve parcele. Manja drvena kuća i nekoliko desetina stabala raznog voća u punom rodu (jabuke, kruške, šljive, kajsije, trešnje, orasi). U dnu parcele ozidani manji deo za eventualni svinjac i kokošinjac. Struja i voda na placu, asfaltni put gotovo do same parcele. pristupačno glavnim saobraćajnicama. Celina se sastoji iz dva parcelna broja, tako da su to dve parcele i moguća je prodaja samo jedne u površini od 1100m2. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

107,000 €

Retka prilika u Temerinu – prostran i ograđen plac sa infrastrukturom i potencijalom za raznovrsnu gradnju! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu …

  • 36 €/m2
  • 2971 m2

Irig Vrdnik

123,600 €

Odličan plac Vrdnik- Bekatovo sa predivnim pogledom 0653858888…

  • 48 €/m2
  • 2588 m2

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 154 €/m2
  • 793 m2

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u

108,000 €

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u blizini Kompleksa *Fruške Terme*-prilaz je tvrdi put - 065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 1729 m2

Sremska Kamenica Paragovo

113,000 €

Novi Sad-Paragovo, velik plac 1800m2,front je 12,5m. Voda uvedena na placu.Gas i struja su uvedeni na susednim placevima…

  • 63 €/m2
  • 1804 m2

Zrenjanin Zrenjanin

115,000 €

Veoma dobra investicija-Povoljno…

  • 0 €/m2
  • 0 m2