Vrbas - Vrbas

Kuća u Zmajevu / Vrbas

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 488 €/m2
  • Površina: 131 m2
PRODAJA

63,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2066
  • Površina : 131 m2
  • Cena : 63,900 €
  • Cena po m2 : 487.79 €/m2
  • Grad : Vrbas
  • Lokacija : Vrbas
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 0 m2

Kuća u u Zmejevu, nedaleko od centra mesta, stambene povšine 131m2. Četiri sobe, kuhinja, renovirano-novo kupatilo i hodnik. Kuća renovirana 2023,godine. Uz kuću u donjem dvorištu, je ostava-šupa, čardak i svinjci.Uz kuću je i plac 500m2, donje dvorište 140m2 i bašta 1263m2. U bašti od 1263m2 je posađeno 55. stabala kajsija u rodu.Struja, voda, telefon. Zemljište uz kuću, plac, donje dvorište i bašta ,ukupne površine 2035 m2. Kuča je uknjižena i nema nikakvog tereta, potpuno opremljena, u cenu su uključene i kompletne stvari. Odmah useljiva nepokretnost. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Kamenjar

62,000 €

Novi Sad, Kamenjar. ZA LJUBITELJE DUNAVA! Prodaje se RENOVRANA VIKENDICA, u drugom redu do Dunava. Vikendica je P+I+PK, prizemlje se može koristiti k…

  • Soba: 2.0
  • 1,033 €/m2
  • 60 m2

Vikendica blizu Dunava – Apatin

60,000 €

Vikendica blizu Dunava – Apatin…

  • Soba: 1.0
  • 545 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Okolina-Uknjižena kuća 1

65,000 €

Novi Sad Okolina-Uknjižena kuća 155 m2 sa Ekonomskim dvorištem 2550 m2 pogodno za Biznis-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 419 €/m2
  • 155 m2

Novi Sad Kamenjar

72,100 €

Novi Sad,Kamenjar,odlična manja vikendica ,cena povoljna uknjižena na vlasnika,voda struja(Bomil nekretnine, Novi Sad…

  • Soba: 1.5
  • 3,004 €/m2
  • 24 m2

Kikinda Kikinda

62,000 €

Kikinda-Porodična kuća 131 m2 na Velikom Placu od 2200 m2 pogodno za Biznis-065/385 8888…

  • Soba: 3.0
  • 473 €/m2
  • 131 m2